O mne

Som zanietený manažér, fotograf, cestovateľ. V skratke - som šťastný človek. Robím totiž to, čo ma baví a napĺňa. No do tohto stavu "eufórie" som sa musel postupne dopracovať. Dvadsaťsedem rokov som pôsobil v U. S. Steel Košice. Najprv ako mladý pracant na výrobnej linke, potom ako predák a nakoniec account manažér.


Riadil som vyše 30 ľudí, z ktorých sa za zopár rokov stal jeden z úspešných tímov vo firme. Popritom som podnikal, fotografoval, veľa cestoval i športoval a najmä zdokonaľoval sa v riadiacich a motivačných schopnostiach. Pretože práca s ľuďmi ma bavila a bola pre mňa obrovskou výzvou. Ten pocit, keď sa niekomu dostanete pod kožu a dokážete pozitívne ovplyvniť jeho výsledky ma neustále ženie vpred. Rovnako ako pocit, že môžem niečo zlepšiť či napraviť. 


Aj preto som po mnohých rokoch odišiel z U. S. Steel Košice a začal pôsobiť ako manažér či poradca pre nefungujúce projekty kdekoľvek na Slovensku. Ku každému z nich pristupujem individuálne a šetrne, do procesu zapájam tiež zadávateľov. Myslím si, že len vzájomná komunikácia a motivácia môže posúvať veci vpred a udržať ich na istej úrovni. A doterajšie úspechy mi to potvrdzujú...